ماررو دنبال کنید :

رئیس اینستاگرام | ربات اینستاگرام

images/responsive-web-design-png-image1.png

ربات اینستاگرام رو چطور تنظیم کنم ؟

ربات اینستاگرام رو چطور تنظیم کنم ؟ - 5.0 out of 5 based on 1 vote

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هدف استفاده از ربات اینستاگرام افزایش بازدهی و افزایش فالوو واقعی خواهد بود پس به توصیه های این ماه توجه کنید تا کیفیت عملکردتتون بالا برود...

فعالیت طبیعی ربات اینستاگرام

  • در یک زمان فقط 1 یا 2 اقدام انجام دهید (لایک ، کامنت، فالو ، انفالو, کامنت)
  • تنها از متوسط یا سرعت آهسته استفاده کنید
  • از برنامه زمانبندی استفاده کنید تا فعالیتتان را به طور تصادفی (اجرا کنید 24/7)
  • استفاده از 20+ نظر کوتاه، عمومی (در صورت استفاده از نظرات)
  • از تنظیمات مشابه در چندین نام کاربری استفاده نکنید
  • اغلب تنظیمات خود را تغییر دهید

نکته : از نظر اینستاگرام شما یک انسان واقعی هستین و فعالیت منطقی و سالم , پس دقت کنید عنکرد شما این منطق رو در اجرا نشون دهد . برای مثال زمان بندی فعالیت ربات رو با توجه به خواب و بیداری انسان تنظیم کنید تا همه چیز طبیعی بنظر برسه و از حرکات شتاب زده پرهیز کنید.

 

از تنظیمات ربات اینستاگرام برای محدود کردن استفاده نکنید

  • از مینیم و ماکزیمم فیلتر ها استفاده نکنید. همه آنها را به 0 تنظیم کنید
  • از زمان مدیا جدیدترین استفاده نکنید
  •  لایک کنندگان/ کامنت دهندگان بخش هدف گذاری هدف قرار ندهید

 

 چرا باید از تنظیمات توصیه شده ربات اینستاگرام استفاده کنید ؟؟؟

در بالا توضیح دادیم که اینستاگرام برای فعالیت سالم کاربران خود حساسیت زیادی دارد و هروز قوانینی نانوشته برای از بین بردن و کاهش فعالیت های هرزنامه ها  روی پلت فرم وضع می کند . براین اساس تلاش میکنیم که استفاده شما از رئیس اینستا با عملکردی طبیعی صورت گیرد و حداکثر بازدهی را داشته باشید .

توجه توجه توجه

از تنظیمات ربات خود  همزمان در چندین نام کاربری استفاده نکنید. به ویژه در مورد نظرات بسیار مهم است. از همان لیست نظرات خود در بیش از 1 نام کاربری استفاده نکنید.

 علاوه بر این، با استفاده از تنظیمات نادرست از فیلتر ها، واقعا می تواند فعالیت شما را در رئیس اینستا تضعیف کند. مثلا از مینیمم و ماکزیمم استفاده می کنید. اگر از فیلتر فالوورهای مینیم  500 و فیلتر فالوورهای ماکزیمم  از 1000 استفاده می کنید، رسانه های زیادی برای ارتباط با شما وجود ندارد. خود را برای شکست قرار ندهید. از تنظیمات توصیه شده استفاده کنید. (نسبت مستقیم با سیاست کاری شما دارد , بستگی به موضوع کاری شما خواهد داشت)

چرا استفاده از نظرات غیر اسپم در ربات اینستاگرام مهم است

نظرات اسپم یکی از دیگر خط قرمز های رایج است. ارسال نظرات مشابه یک پرچم بزرگ قرمز است. اگر از عبارات مشابه در بسیاری از حسابها استفاده میکنید، مانند یک پرچم قرمز است. به همین دلیل است که ما توصیه می کنیم حداقل 20 نظر کوتاه و عمومی و تغییر آن نظرات هر چند هفته یا چند ماه انجام شود. این بهترین روش برای حفظ همان مجموعه ای از نظرات است و استفاده از آنها برای همیشه نیست و باید تغییر دهید. اگر این کار انجام نشود در نهایت برای هرزنامه بودن مسدود خواهید شد. 

برخی از نمونه های بد از نظرات اسپم در ربات اینستاگرام

این نظرات همه رشته های Emoji هستند. و آنها تنها با استفاده از 6 نظر در مجموع، به جای 20 + استفاده شده است.

 

 

 

 این نظرات همه فوق العاده هشدار دهنده و بسیار طولانی هستند. لطفا از این نوع نظرات استفاده نکنید 

 

مثال خوبی از نظرات غیر اسپم در ربات اینستاگرام

اکنون، این نظرات را بررسی کنید. ما بیش از 20 نظر اضافه کرده ایم آنها کوتاه، عمومی و منحصر به فرد هستند. به علاوه ما نه تنها از emojis یا زبان تبلیغاتی استفاده کردیم

 

 

تنظیمات ربات ابنستاگرام خود را تغییر دهید

ما اغلب از کاربران می شنویم که می گویند: "اما، من برای چندین سال از این تنظیمات دقیق استفاده کرده ام! چرادر حال حاضر این مشکل وجود دارد؟ " لطفا در نظر داشته باشید که اینستاگرام به روز رسانی های مکرر به پلت فرم خود اعمال میکند. تنظیمات توصیه شده ما بیشترین توصیه های روزانه برای ایمن نگه داشتن حساب کاربری خود است به طوری که شما می توانید بیشتر از رئیس اینستا استفاده کنید.

بهتر است که تنظیمات خود را هر چند وقت یک بار تغییر دهید. ایده خوبی برای حفظ دقیق همان تنظیمات برای ماهها یا سالها نیست. ما متوجه شده ایم که تغییر اهداف شما (هشتگ ها، موقعیت ها، نام های کاربری) می تواند در تعامل با کاربران جدید بسیار مفید باشد. نگه داشتن هدف جدید تازه کمک خواهد کرد که حساب شما همچنان به مخاطبان جدید دسترسی پیدا کند.

 درحال بروز رسانی...

:

نکات و تکنیک های اینستاگرام

Press enter to search
Press enter to search